Výstava vtipů černého humoru: The Tap Tap načerno, 2.2.-15.3.

Nenechte 20160126-ctd-thetaptapvystava-plakat-nahled si ujít nejtemnější odstín černé legrace a podpořte dobrou věc.
Od 2.2 do 15.3. Vás zveme na výstavu do prostoru pasáže nákupního centra, která je pro každého, kdo má rád černý humor
Vystavené vtipy černého humoru prošly tvrdou cenzurou členů kapely The Tap Tap.

Hlavním účelem výstavy je upozornit na význam černého humoru jako důležité schopnosti komunikovat o vážných věcech s nadhledem.
Smysl pro černý humor je specificky česká vlastnost a prochází napříč celou naší společností. Zasmějte se společně s námi vtipům o lidech s hendikepem. Všechny vybrané vtipy prošly tvrdou cenzurou členů kapely The Tap Tap – nejtemnější odstín černé legrace je tedy opravdu spolehlivě zaručen. Autoři vtipů jsou erudovaní kreslíři, jejichž domovským médiem je časopis Sorry, který po jednadvaceti letech se přestal vydávat v tištěné podobě a funguje pouze v internetové verzi. Dalšími přispěvateli vtipů jsou Michal Hrdý, Karel Vrána, Lucie Seifertová, Milan "Fetík Podobský, Marek Setíkovský a Marek Douša.
Celostátní turné nazvané „The Tap Tap načerno“ je pořádáno na podporu sbírky na dostavbu areálu Jedličkova ústavu a škol.
Vzdělávací centrum Studeo, jež bude významnou součástí dostavby areálu Jedličkova ústavu, umožní lidem s handicapem na sobě pracovat. V prostorách Jedličkova ústavu vznikne komplet nová samostatná budova, do které se kompletně projekt STUDEO přesune. Důležité je to, že celý objekt bude zcela bezbariérový a otevřený všem, jež zaujme a osloví všestranná nabídka a vysoká úroveň různých kurzů. Hlavním cílem tohoto projektu je zajistit lidem se zdravotním postižením kvalifikované lektory v oborech, které je zajímají a baví, ale často jsou pro ně nedostupné. Dalším, neméně důležitým cílem je snaha studenty pomocí výuky dovést přímo k budoucímu pracovnímu uplatnění. Jak už kdysi říkal zakladatel JÚŠ, MUDr. Rudolf Jedlička: „Snažíme se udělat z pasivních příjemců sociálních dávek daňové poplatníky“.
Lektoři za jednotlivými studenty docházejí v současné době do prostor Jedličkova ústavu a škol v Praze. Výuka je individuální, což umožňuje přizpůsobit tempo výuky každému ze studentů dle potřeby.

Podpořit sbírku můžete přímo na www.sbirkajus.cz nebo více informací na www.tttnacerno.cz.

Jednorázová DMS
Odešlete dárcovskou sms ve tvaru DMS SBIRKAJUS na telefonní číslo 87 777.
Cena dms je 30 Kč, o.s. TAP obdrží 28,50 Kč.
Cílem sbírky je shromáždit finanční prostředky na vybavení multifunkčního bezbariérového vzdělávacího centra Studeo při Jedličkově ústavu v Praze. 

Turné černého humoru


Otevírací doba
Obchodní zóna a supermarket: 07:00 – 21:00
Zábavní a gastro zóna: 08:00 – 24:00
Kontakt

OC Čtyři Dvory
Milady Horákové 1498
370 05 České Budějovice

E-mail: info@ctyridvory.cz

Cesta k nám MHD
ODKUD
KAM
Cesta k nám autem