SETŘI MILIÓNY! - KAŽDÝ LOS VYHRÁVÁ.

Tohle tu ještě nebylo!

Přinášíme vám velkou letní soutěž se stíracími losy  „SETŘI MILIÓNY!"

Již od 19. 6. vám za vaše nákupy budeme rozdávat stírací losy v celkové hodnotě 50 milionů korun! 

S námi se vám nákupy opravdu vyplatí! - Každý los je výherní!

Pokud se štěstí usměje právě na vás, dostanete ihned dárkovou kartu v hodnotě 1000 Kč na další nákupy v našem centru, nebo můžete vyhrát také zajímavé ceny od našich partnerů! 

 

Jak získat stírací los?    

1. Nakupte v našem centru, OC ČTYŘI DVORY, v termínu od 19. 6. do 31.8minimálně za 300 Kč (vč. DPH), v libovolném obchodě či stánku.
 
2. Dostavte se ke kontrole na infostánek, kde na základě hodnoty všech předložených účtenek z daného soutěžního dne obdržíte příslušný počet stíracích losů.

3. Setřete svůj los přesně dle pokynů uvedených na stíracím losu! Pokud se na vás usměje štěstí vyhrajte dárkovou kartu na další nákup v hodnotě 1000 Kč, a také další okamžité výhry!

Všechny stírací losy obsahují správnou výherní kombinaci. Jen tedy jen na vás, jak soutěžní políčka setřete.

4. I v případě, že se na vás tentokrát štěstí neusměje, a dárkovou kartu nevyhrajete, není důvod zoufat! Můžete se zaregistrovat do bonusové hry, tj. do pravidelného slosování o bonusové dárkové karty.  
 
Sledujte náš web a také náš Facebook, kde budeme postupně zveřejňovat informace týkající se nadcházejících termínů losování o bonusové dárkové karty a také seznam vylosovaných výherců.
 

 

Kolik losů dostanu za svůj nákup? 

Za každých celých 300 Kč včetně DPH dostanete 1 los!

Registrovat můžete i několik účtenek ve stejný den. Hodnoty jednotlivých účtenek se však navzájem nesčítají. Každá účtenka bude posuzována samostatně.  

Uznány budou účtenky vždy jen účtenky za nákupy učiněné v daném měsíci.

Soutěžit však můžete i opakovaně! 

 

Kompletní pravidla akce naleznete níže v příloze.

Přejeme hodně štěstí!

 

 

Dokumenty ke stažení